Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Başla

 Sipariş ve Teslimat
Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır.

Ürün teslimatı bulunduğunuz şehrin uzaklığına göre 3 ile 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasıyla yapılır. Ürün tedarikinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasından dolayı meydana gelebilecek gecikmelerden müşteri haberdar edilir ve isterse siparişi iptal edilir.

Havale ödemeli siparişler için ödemenin hesaba geçtiği ve sipariş teyidinin yapıldığı gün esas alınır.

Talep edilen ürünlerin stoklarımızda bulunmaması halinde müşteri bilgilendirilirerek sipariş güncellemesi sağlanır.

Müşteri, ürünü sipariş ederken teslim adresini doğru bildirmelidir. Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle satıcı teslimat görevini yerine getirmiş olur. Yanlış bilgilendirmelerden satıcı sorumlu değildir.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketler kabul edilmemeli, mümkünse tutanak tutturulmalı ve tarafımıza bildirilmelidir.

3 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir.
Ürün İade
Teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini EKSİKSİZ olarak, iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yırtılma, bant-etiket, kullanılma, kutu içeriğinde eksik vb. problemler varsa iade kabul edilmez.

Ürün iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir.

İade süreci, ürünün iade koşullarına uygun olup olmadığı tespit edildikten sonra başlar.

İadenizin geri ödemesi tutarın banka hesap numaranıza yatırılması ile yapılır. Ürün iade durumunda para iadesi yapılırken kargo bedeli düşülür.